Başbakan Ahmet Davutoğlu "Biliniz ki şu anda, 78 milyon kardeşinizin yüreği buradadır, gönlü buradadır, duası buradadır ve selamı sizinledir. Biliniz ki burada, bir tek kardeşimizin burnu kanasa, bizim yüreğimizden kanlar fışkırır." dedi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Başbakan Ahmet Davutoğlu "Biliniz ki şu anda, 78 milyon kardeşinizin yüreği buradadır, gönlü buradadır, duası buradadır ve selamı sizinledir. Biliniz ki burada, bir tek kardeşimizin burnu kanasa, bizim yüreğimizden kanlar fışkırır." dedi. I_vote_lcap96%Başbakan Ahmet Davutoğlu "Biliniz ki şu anda, 78 milyon kardeşinizin yüreği buradadır, gönlü buradadır, duası buradadır ve selamı sizinledir. Biliniz ki burada, bir tek kardeşimizin burnu kanasa, bizim yüreğimizden kanlar fışkırır." dedi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Başbakan Ahmet Davutoğlu "Biliniz ki şu anda, 78 milyon kardeşinizin yüreği buradadır, gönlü buradadır, duası buradadır ve selamı sizinledir. Biliniz ki burada, bir tek kardeşimizin burnu kanasa, bizim yüreğimizden kanlar fışkırır." dedi. I_vote_lcap1%Başbakan Ahmet Davutoğlu "Biliniz ki şu anda, 78 milyon kardeşinizin yüreği buradadır, gönlü buradadır, duası buradadır ve selamı sizinledir. Biliniz ki burada, bir tek kardeşimizin burnu kanasa, bizim yüreğimizden kanlar fışkırır." dedi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Başbakan Ahmet Davutoğlu "Biliniz ki şu anda, 78 milyon kardeşinizin yüreği buradadır, gönlü buradadır, duası buradadır ve selamı sizinledir. Biliniz ki burada, bir tek kardeşimizin burnu kanasa, bizim yüreğimizden kanlar fışkırır." dedi. I_vote_lcap1%Başbakan Ahmet Davutoğlu "Biliniz ki şu anda, 78 milyon kardeşinizin yüreği buradadır, gönlü buradadır, duası buradadır ve selamı sizinledir. Biliniz ki burada, bir tek kardeşimizin burnu kanasa, bizim yüreğimizden kanlar fışkırır." dedi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Başbakan Ahmet Davutoğlu "Biliniz ki şu anda, 78 milyon kardeşinizin yüreği buradadır, gönlü buradadır, duası buradadır ve selamı sizinledir. Biliniz ki burada, bir tek kardeşimizin burnu kanasa, bizim yüreğimizden kanlar fışkırır." dedi. I_vote_lcap3%Başbakan Ahmet Davutoğlu "Biliniz ki şu anda, 78 milyon kardeşinizin yüreği buradadır, gönlü buradadır, duası buradadır ve selamı sizinledir. Biliniz ki burada, bir tek kardeşimizin burnu kanasa, bizim yüreğimizden kanlar fışkırır." dedi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Başbakan Ahmet Davutoğlu "Biliniz ki şu anda, 78 milyon kardeşinizin yüreği buradadır, gönlü buradadır, duası buradadır ve selamı sizinledir. Biliniz ki burada, bir tek kardeşimizin burnu kanasa, bizim yüreğimizden kanlar fışkırır." dedi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 7 Mayıs 1993'te Sırplar tarafından yıkılan ancak Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı'nın (TİKA) destekleriyle restore edilen Banya Luka kentindeki Ferhadiye Camisi'nin açılış törenine katıldı.
Törende yaptığı konuşmada Davutoğlu, "Bugün burada, tarihi bir günde sizlerle birlikte olmanın gururunu yaşamam dolayısıyla Rabbime hamdediyorum." diyerek başladı. 4 yıl önce de bir Ramazan ayında Saraybosna'ya geldiğini ve Boşnaklarla buluştuğunu anımsatan Davutoğlu, Boşnaklara, "İnsanlığın ürettiği bütün şehirler yıkılsa, sadece Saraybosna ayakta kalsa, insanlık yeniden inşa edilir." dediğini hatırlattı. O zaman bu sözünün Boşnakça'ya çevrilmeden Boşnakların ayakta alkışladığını ifade eden Davutoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Tercüman o zaman bana sordu, 'Boşnaklar ne zaman Türkçe öğrendi' dedi. Ben de onlara şunu söyledim, 'Ben dilden, kulağa konuşur olsaydım, tercümeye de, tercümana da ihtiyaç vardı. Yürekten yüreğe konuşanlar için tercümeye ya da tercümana ihtiyaç olmaz. Ben buraya yürekten yüreğe konuşmaya geldim. Sadece kendi yüreğimle değil, 78 milyon Türk kardeşinizin yüreğiyle konuşmaya geldim. Biliniz ki şu anda, 78 milyon kardeşinizin yüreği buradadır, gönlü buradadır, duası buradadır ve selamı sizinledir. Biliniz ki burada, bir tek kardeşimizin burnu kanasa, bizim yüreğimizden kanlar fışkırır, biliniz ki burada, bir tek caminin taşında bir eksiklik olsa, bizim gönül dünyamızın omurgasında bir eksiklik olur."
Ferhadiye Camisi, 23 sene önce barbarca dinamitlenip, yıkıldığında kendisinin Malezya'da, Boşnak öğrencileriyle bu haberi aldığında gönülden yıkıldığını aktaran Davutoğlu, büyük lider, bilge insan, bilge lider olarak nitelendirdiği Aliya İzzetbegoviç'in yanına geldiğinde beraber ağladıklarını, hüznü yaşadıklarını anlattı.
Başbakan Davutoğlu, "Şimdi 23 sene sonra Ferhadiye Cami'nin açılışında bulunmak, benim hayatta tattığım en büyük onurlardan biridir ve emin olunuz şu anda Aliya İzzetbegoviç'in ruhu da, maneviyatı da bu güzel olaydan haberdardır." diye konuştu.
Banya Luka'ya 2011 yılında geldiğinde Ferhadiye Camisi'nin inşaatının durmak üzere olduğunu gördüğünü ve Dışişleri Bakanı olarak caminin en kısa zamanda bitirilmesi için talimat verdiğini dile getiren Davutoğlu, "Elhamdülillah bugün bu açılışı gerçekleştiriyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]