Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay sözler! Açtı ağzını, yumdu gözünü... Mourinho yanıtı! "Benim sayemde oldu"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay sözler! Açtı ağzını, yumdu gözünü... Mourinho yanıtı! "Benim sayemde oldu" I_vote_lcap96%Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay sözler! Açtı ağzını, yumdu gözünü... Mourinho yanıtı! "Benim sayemde oldu" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay sözler! Açtı ağzını, yumdu gözünü... Mourinho yanıtı! "Benim sayemde oldu" I_vote_lcap1%Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay sözler! Açtı ağzını, yumdu gözünü... Mourinho yanıtı! "Benim sayemde oldu" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay sözler! Açtı ağzını, yumdu gözünü... Mourinho yanıtı! "Benim sayemde oldu" I_vote_lcap1%Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay sözler! Açtı ağzını, yumdu gözünü... Mourinho yanıtı! "Benim sayemde oldu" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay sözler! Açtı ağzını, yumdu gözünü... Mourinho yanıtı! "Benim sayemde oldu" I_vote_lcap3%Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay sözler! Açtı ağzını, yumdu gözünü... Mourinho yanıtı! "Benim sayemde oldu" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay sözler! Açtı ağzını, yumdu gözünü... Mourinho yanıtı! "Benim sayemde oldu"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay sözler! Açtı ağzını, yumdu gözünü... Mourinho yanıtı! "Benim sayemde oldu" 18847276-728xauto
[size=18]Fenerbahçe'de yapılacak seçimli genel kurulda Ali Koç 

Sports Digitale'de soruları yanıtlayan Yıldırım, Ali Koç için "Benden özür dilemeli"derken, Fenerbahçe'yi baronlar yönettiğini öne sürdü.
[/size]

İŞTE AZİZ YILDIRIM'IN O SÖZLERİ

"%1 BİLE EMEĞİM VARSA..."

[size]
Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay sözler! Açtı ağzını, yumdu gözünü... Mourinho yanıtı! "Benim sayemde oldu" 728xauto
Mourinho gibi değerli marka olan bir hocanın Fenerbahçe'ye gelmesi büyük başarı. Benim %1 bile emeğim varsa mutluluk duyarım. İsteğimiz Fenerbahçe'nin başarılı olması, çocukların üzülmemesi.
[/size]

ÖNCE KİM GÖRÜŞTÜ?

[size]
Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay sözler! Açtı ağzını, yumdu gözünü... Mourinho yanıtı! "Benim sayemde oldu" 728xauto
Hoca geldi, teşekkür ederiz yönetime çünkü imza yetkileri onlardaydı imzaladılar. Ama yok sen önce görüştün ben görüştün. Bunlar boş sözler. Ben Mourinho ile görüştüğümde dediki ben bir aday ile telefonda görüntülü görüştüm dedi.
[/size]

"BENİM SAYEMDE..."

[size]
Ali Bey ile ilgili de ben perşembe görüştüm salı günü randevu almış dedi. Ama ben randevuyu 1 hafta önce aldım. O tarihte Roma'da görüştüm. İlk defa benim sayemde Fenerbahçe'nin hocası haziranın başında belli oldu.
[/size]

"6 SENESİ ALİ BEY'İN BAŞARISIZLIĞI"

[size]
10 senenin 4 senesi benden dolayı, 6 senesi Ali Bey'in başarısızlığı. 4 yıl başarısız olduğum için beni gönderen kongre üyeleri, 6 yıldır başarısızlığının karşısında net bir duruş sergileyeceğini düşünüyorum.
[/size]

"ŞAMPİYONLUK SÖZÜ VEREMİYORLAR"

[size]
[/size]

Ben şampiyonluk sözü veriyorum, karşı taraf şampiyonluk sözü veremiyor. Ne diyor 'ben olduğum müddetçe bizi şampiyon yapmazlar'"FENERBAHÇE DEVLETLE KAVGAYA BAŞLADI"

[size]
Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay sözler! Açtı ağzını, yumdu gözünü... Mourinho yanıtı! "Benim sayemde oldu" 1080xauto
Ben 20 sene başkanlık yaptım, Fenerbahçe'yi hiçbir gün siyasetle karşı karşıya getirmedim. 3 Temmuz'u yaşamamıza rağmen bizim savaştığımız FETÖ'ydu. Biz siyasetle FETÖ'yu ayırdık onlarla savaştık. Bunun için Fenerbahçe devletle kavga etmeye başladı. O zaman Fenerbahçe sıknıtya girmeye başladı. Durmadan dış güçler şunlar bunlar başladı.
[/size]

"HİÇ BİR ŞEYİ AÇIK İFADE ETMİYORLAR"

[size]
Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay sözler! Açtı ağzını, yumdu gözünü... Mourinho yanıtı! "Benim sayemde oldu" 1080xauto
Kim bize karşıysa, kim bizi şampiyon yapmak istemiyorsa camianın birleşip tavır alması lazım ama hiç bir şeyi açık ifade etmiyorlar.
[/size]

"F.BAHÇE ELDEN GİDİYOR"

[size]
Fenerbahçe'yi baronlar idare ediyor. Silivri'de söyledim "Ne şikesi, ne tapesi memleket elden gidiyor" şimdi de söylüyorum 'Fenerbahçe elden gidiyor'
[/size]

"15 MİLYONA ANLAŞMIŞTIK"

[size]
Biz Mourinho'nun menajerlik ücreti hariç 15 milyona anlaştık. Hatta sözleşme hazırlandı imzalanacaktı, işler karıştı.
[/size]

"APTAL YERİNE KOYUYORLAR"

[size]
[/size]

Bir de bahane uyduruyorlar biz daha ucuza anlaştık diye. İnsanları aptal yerine koyuyorlar. O zaman ne oldu menajerine açıktan para verdiniz. Bunları polemik yapmanın anlamı yok yani. Artık o Fenerbahçe'nin teknik direktörü artık polemik yapmaya gerek yok bu Mourinho'yu yaralar."BEN BÖYLE BİR FENERBAHÇELİYİM"

Kendisi ile ilk konuşmamda şunu söyledim, Fenerbahçe'nin sana senin de Fenerbahçe'ye ihtiyacın var. Ben onu 2004'te de getirmek istedim ama kulübünde başarılı olunca gelmedi. Ama 3 tane aday var o zaman hangisi seçilirse gel dedim ona ya ben böyle bir Fenerbahçeliyim.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]