Milli Görüş'ü "terör örgütü" olarak niteleyen AKP'li aday, partiyi karıştırdı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Milli Görüş'ü "terör örgütü" olarak niteleyen AKP'li aday, partiyi karıştırdı. I_vote_lcap96%Milli Görüş'ü "terör örgütü" olarak niteleyen AKP'li aday, partiyi karıştırdı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Milli Görüş'ü "terör örgütü" olarak niteleyen AKP'li aday, partiyi karıştırdı. I_vote_lcap1%Milli Görüş'ü "terör örgütü" olarak niteleyen AKP'li aday, partiyi karıştırdı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Milli Görüş'ü "terör örgütü" olarak niteleyen AKP'li aday, partiyi karıştırdı. I_vote_lcap1%Milli Görüş'ü "terör örgütü" olarak niteleyen AKP'li aday, partiyi karıştırdı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Milli Görüş'ü "terör örgütü" olarak niteleyen AKP'li aday, partiyi karıştırdı. I_vote_lcap3%Milli Görüş'ü "terör örgütü" olarak niteleyen AKP'li aday, partiyi karıştırdı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Milli Görüş'ü "terör örgütü" olarak niteleyen AKP'li aday, partiyi karıştırdı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Milli Görüş'ü "terör örgütü" olarak niteleyen AKP'li aday, partiyi karıştırdı. Ozan-ceyhun-671
AKP’nin İzmir’den milletvekili adayı yaptığı Ozan Ceyhun’un Milli Görüşü ‘terör örgütüne’ benzetmesi sıkıntıya neden oldu. İktidar partisi özellikle yurtdışı oylarında ‘kaçış’ olmasından endişe ediyor. Değişimi için ‘fırıldak’ ifadesi kullanılmasından rahatsız olan Ceyhun ise ‘Şimdi farklı düşünüyorum’ dedi.
“MİLLİ GÖRÜŞ TERÖR ÖRGÜTÜ
AKP’nin 2001’de yollarını ayırdığı Milli Görüş hareketi Saadet Partisi’nde temsil ediliyor. Ancak kimi seçim ve referandumlarla bu çizgiden AKP’ye oy geliyor. İzmir birinci bölge 5. sıra adayı Ozan Ceyhun, 2002 yılında Avrupa Parlamentosu’nda şöyle konuşmuştu:
“11 Eylül’den beri görüldüğü gibi, sadece terör gruplarıyla mücadelenin yeterli olmadığıdır. Örneğin AB’deki aşırı İslamcılardan bazıları terör örgütleri olarak nitelenmelerine rağmen güvenlik örgütleri tarafından ‘güvenliği tehlikeye düşüren örgütler’ olarak tanımlanıyorlar. Almanya’da 30 bin taraftarıyla ‘Milli Görüş’ adıyla veya Berlin’de ‘İslam Federasyonu’ adıyla İslamcı bir grup var. Devlet okullarında İslam din dersi verme hakkından faydalanıp böylelikle küçük çocuklarda beyin yıkma uygulamalarına izin verildiği takdirde, bunlar bazı konularda benim için en az terör örgütleri kadar tehlikelidir.”
2.8 MİLYON OY
7 Haziran seçimlerinde yurt dışında 2.8 milyon seçmen oy kullanacak. En çok seçmenin olduğu Almanya başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde Milli Görüş teşkilatı en güçlü Türk yapılanmasına sahip. AKP, Ceyhun’a gösterilen tepki nedeniyle oy kaybı yaşanabileceğini düşünüyor.
Ozan Ceyhun ise hakkındaki ‘değişti’ yorumlarına cevap verdi ve “AKP’ye geçince ‘fırıldak’ diyorlar. Milli Görüş ile ilgili cümlelerim ortaya koyuluyor. Bunların bir önemi yok. O zaman öyle düşünüyordum. O yıllarda türbana da karşıydım. Şimdi farklı düşünüyorum.” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]