AKP kurucularından ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, Bilkent Üniversitesi’nde dün yaptığı konuşmada kullandığı ifadelerin şahısları değil, tutum ve tavırları hedef aldığı açıklamasında bulundu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

AKP kurucularından ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, Bilkent Üniversitesi’nde dün yaptığı konuşmada kullandığı ifadelerin şahısları değil, tutum ve tavırları hedef aldığı açıklamasında bulundu. I_vote_lcap96%AKP kurucularından ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, Bilkent Üniversitesi’nde dün yaptığı konuşmada kullandığı ifadelerin şahısları değil, tutum ve tavırları hedef aldığı açıklamasında bulundu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
AKP kurucularından ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, Bilkent Üniversitesi’nde dün yaptığı konuşmada kullandığı ifadelerin şahısları değil, tutum ve tavırları hedef aldığı açıklamasında bulundu. I_vote_lcap1%AKP kurucularından ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, Bilkent Üniversitesi’nde dün yaptığı konuşmada kullandığı ifadelerin şahısları değil, tutum ve tavırları hedef aldığı açıklamasında bulundu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
AKP kurucularından ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, Bilkent Üniversitesi’nde dün yaptığı konuşmada kullandığı ifadelerin şahısları değil, tutum ve tavırları hedef aldığı açıklamasında bulundu. I_vote_lcap1%AKP kurucularından ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, Bilkent Üniversitesi’nde dün yaptığı konuşmada kullandığı ifadelerin şahısları değil, tutum ve tavırları hedef aldığı açıklamasında bulundu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
AKP kurucularından ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, Bilkent Üniversitesi’nde dün yaptığı konuşmada kullandığı ifadelerin şahısları değil, tutum ve tavırları hedef aldığı açıklamasında bulundu. I_vote_lcap3%AKP kurucularından ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, Bilkent Üniversitesi’nde dün yaptığı konuşmada kullandığı ifadelerin şahısları değil, tutum ve tavırları hedef aldığı açıklamasında bulundu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

AKP kurucularından ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, Bilkent Üniversitesi’nde dün yaptığı konuşmada kullandığı ifadelerin şahısları değil, tutum ve tavırları hedef aldığı açıklamasında bulundu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Bülent Arınç, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, dün Bilkent Üniversitesi’nde yaptığı konuşmanın şahısları değil, tutum ve tavırları hedef aldığını vurgulayarak şu ifadeleri kullandı:
“Dün Bilkent Üniversitesi’ndeki konuşmamda, Anayasa Mahkemesi’nin verdiği bir karar üzerine bazı kesimlerin önce takdir ve hemen sonra tenkit ifadeleri kullanmaları üzerine yaptığım açıklamaların, sadece bir kişi hedef alınarak yapıldığı şeklinde haberler gördüm. Sn. Bülent Turan da bugün beni o haberler üzerine aramış, saygılarını iletmiş ve ardından dünkü konuşmalarım üzerine kendisi hakkında bazı internet siteleri ve gazetelerde yapılan yoruma dayalı haberlerden duyduğu üzüntüleri dile getirmiştir. Dünkü konferansta kullandığım ifadelerimi, doğrudan Sn. Bülent Turan’ı hedef alarak yaptığım şeklindeki haberler, o haberleri yapanların yorumudur. Bilkent Üniversitesi’nde yaklaşık iki saat süren konferans bütünüyle incelendiğinde, kullandığım ifadelerde doğrudan Sayın Bülent Turan’ı hedef almadığım açıkça görülecektir. Kaldı ki, Sn. Bülent Turan hem sevdiğim ve takdir ettiğim genç bir arkadaşımız, hem de partimizin Grup Başkanvekilidir. Konuya ilişkin yaptığım eleştiri ve kullandığım ifadeler bir şahsı ya da şahısları değil, tutum ve tavırları hedef almaktadır. Konunun şahıslar ve isimler üzerinden değil, ilke ve duruşlar üzerinden değerlendirilmesi daha doğru olacaktır.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]